Hakkımızda

Akdeniz Gemi San.1994 Yılında Kurulmuş , Üretimlerini ve Tüm iş Ağını , Dünyanın  Dev Şirketleri arasına girecek Şekilde Büyütmeyi hedeflemiş ve 2006 Yılında  EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almış Sürekliliğini Sağlamaktadır.  Personelini , Sahip olduğu Tüm Donanımını Belgelendirmiş  ve Dünya Deniz Ticaret Ağindaki Diğer Şirketlerden Farkli olduğunu Ortaya Koymuştur.


Akdeniz Gemi ; Geleneksel Üretim Teknikleri ile Modern Teknolojiyi, Eğitimle beraber aynı potada eriterek gelişimini Sürdürmek ile birlikte  Türk Gemi İnşaa Sektöründe  1990’larin başından beri uluslararasi bilinirliği olan bir marka haline gelmistir.


Akdeniz Gemi  bünyesindeki yetişmiş personeli ve yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile sektörde 50 ' den fazla kara tesisi ve 100 ' den fazla armator Şirkete hizmet vermiş  ve vermeye devam etmektedir. Kendi Mal varlığı olan ve 2006 Yılında modernize edilen Tuzla tersaneler bölgesindeki 1000 m2 kapalı saha kapasiteli İşletmesi ile teknolojinin gelişimine paralel olarak sektördeki yerini perçinlemistir.